Emperor Deep Blue Edition Chateau Pape Clément finish 13y 0,7l 40% L.E.

3425,00 

Katalogové číslo: 3443210001912 Kategorie: , Štítek:

Co je Emperor Deep Blue Edition Chateau Pape Clément finish 13y 0,7l 40% L.E. ❓

„ Deep Blue Edition “
Edice, v jejímž rámci bylo vyrobeno 1250 lahví rumu ,, Palo Cortado Sherry Finish “ a 1250 lahví rumu ,, Chateau Pape Clément Finish “. Láhve se 6 měsíců nacházely hluboko pod mořem ve francouzské Bretani. Rum zrál v podvodném sklepě v hloubce 60 metrů téměř v úplné tmě při konstantní teplotě 11 ° C – 13 ° C s maximální vlhkostí, nepřítomností kyslíku a tlakem 7 barů, což je sedminásobek atmosférického tlaku. Před ponořením do moře rum prošel sudy Palo Cortado, ve kterých 6 měsíců zrál. Elegantní a rafinovaný zážitek s jemnými tóny vanilky, karamelizovaného ovoce a sherry. Deep Blue ztělesňuje dokonalou chuť a rovnováhu.
 
Od ostatních rumů vyzrávání ve sklepích se odlišuje tím, že prokazuje čisté a pozoruhodné senzorické a chemické vlastnosti: vyšší aromatickou a ovocnou svěžest, větší rovnováhu a kulatost, menší kyselost a rafinovanější zachování svých podstatných vlastností.
 
Tato metoda stárnutí nabízí Emperoru další příležitost k odlišení výroby jedinečným a exkluzivním způsobem. Samotná láhev pokrytá mořskými usazeninami se stává obzvláště rozpoznatelnou a vypráví fascinující příběh plný emocí, moře a … rumu.

Emperor Deep Blue Edition Chateau Pape Clément Finish
Tento zlatavý, dřevitý, květinový a ovocný rum je zajímavou kombinací chutí a tradic výroby rumu. Ve vůni cítit suché květinové tóny, které postupně ustupují trvalejším tónem vanilky a karamelu. Teplou karamelovou chuť na začátku střídají květinové tóny vanilky a jablečného květu končící náznakem kůže. Textura je bohatá na tóny sušeného červeného ovoce a zralého červeného vína.