Diplomatico Planas 6y 0,7l 47%

620,00 

Katalogové číslo: 7594003626884 Kategorie: Štítek:

Co je Diplomatico Planas 6y 0,7l 47% ❓

Pálenice Diplomático leží na úpatí And ve Venezuele, kde protékají nejčistší vody, které rumem dodávají jejich vysokou kvalitu. Jeho umístění bylo také pečlivě vybrány pro jeho těsnou blízkost k hlavním závodům na zpracování cukru v této oblasti.

Společnost LICORERA Unidas S.A. (LUSA), která byla založena v roce 1959, vlastnila palírnu prostřednictvím svého hlavního akcionáře, společnosti Seagram ‚s International, jedné z největších společností na výrobu vína a lihovin na světě.

V roce 2002 byla společnost LUSA prodána skupině venezuelských podnikatelů a stala se 100% soukromou venezuelské společností, která nese své současné jméno: Destilérie Unidas S. A. (DUSA). Společnost je hrdá na to, že je nezávislým rodinným operátorem.

Pálenice je jedinečná, protože obsahuje 3 různé destilační procesy, které po smíchání dodají jedinečné rumy, jako například Diplomatico ‚s Reserva EXCLUSIVE, celosvětově uznávaný rum.
 

Dictador Planas je unikátní směsí rumů zrajících po dobu minimálně 6 let. Bílý rum s obsahem alkoholu 47%, je zajímavou náhradou za Diplomatico Blanco. Je to elegantní, bohatý a překvapivě silný bílý rum. Komplexní filtrace přes uhlí, která se provádí před plněním do lahví, dává rumu jeho křišťálově čirý vzhled a hladký povrch. Diplomático Planas si nejlépe vychutnáte čistý nebo s ledem, případně jako součást jemných koktejlů jako Hemingway Daiquiri či mojito.

Má tropickou vůni kokosu a mleté kávy. Chuť je ovocná spojena s ořechy a krémovým cappuccinem. Závěr je ovocný a dlouhý.