Carskaja Original Vodka 0,7l 40%

379,00 

Katalogové číslo: 4603514002704 Kategorie: Štítek:

Co je Carskaja Original Vodka 0,7l 40% ❓

Carská vodka „Carskaja“ ztělesňuje samotný duch St. Petěrburgu: myšlenku vzájemného vztahu mezi historií, současností a kulturou. Tato vodka, pocházející ze speciální řady prémiových vodek společnosti LADOGA, je součástí jubilejní kolekce věnované třísetletému výročí St. Petěrburgu.

Čistý líh, vyrobený z výběrové tvrdé pšenice společně s přídavkem extraktu z lipového květu, tvoří základ tohoto nápoje. Lipový med přidává vodce zvláštní jemnou chuť. Neoddělitelnou součástí výroby je také měkká a čistá voda přímo z Ladožského jezera. Prvotřídně navržená láhev ze speciálního vysoce kvalitního lékárnického skla se díky svému ladnému tvaru a luxusnímu dekoru stane ozdobou jakékoliv slavnostní tabule.

Carská vodka „Carskaja“ byla na moskevské mezinárodní výstavě ProdExpo 2004 oceněna cenou „Grand Prix“ a na Petěrburgském veletrhu „Vína a Vodky“ 2004 Zlatou medailí za kvalitu, udělenou v rámci programu „Ruské národní ceny Ministerstva zemědělství Ruské federace“. Carská vodka „Carskaja“ byla oceněna také zlatou medailí „SIAL – Čína – 2003“ a cenou Grand Prix na moskevském veletrhu ProdExpo 2005.

Vyrábí: Carskaja vodka.