A.H.Riise Non Plus Ultra Black edition 25y 0,7l 42%

1996,00 

Katalogové číslo: 5712421014201 Kategorie: Štítek:

Co je A.H.Riise Non Plus Ultra Black edition 25y 0,7l 42% ❓

Už to nebude o moc lepší než tento rum: A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition je založen na mistrovském díle původní verze, Non Plus Ultra, ale vytváří ještě více chuťových kouzel s dodatečným stárnutím ve speciálně vypálených sudech.

Je toho dosaženo spalováním vnitřků starých dubových sudů, což umožňuje poprvé novému dřevu přijít do přímého kontaktu s těmito vzácnými kapkami. Spolu s vypálenými sudy vytváří Non Plus Ultra nádherně chutnou verzi Non Plus Ultra Black Edition.

A.H.Riise dal název Non Plus Ultra nejlepšímu a nejvýjimečnějšímu Ultra Premium Rumu, což s sebou nese určité povinnosti. Tato fráze (což v latině znamená „dál už to nejde“) údajně stála na Herkulových pilířích, které označovaly hranici mezi známým a neznámým světem v Gibraltarské úžině.

Non Plus Ultra Black Edition se také nachází na hranici mezi známým a neznámým; pouze ty nejlepší a nejstarší kapky z nejstarších sudů se používají k vytvoření dokonalého rumu od A.H.Riise.

Nic není ponecháno na náhodu, ani krásná fazetová karafa, temná barva rumu, ani požitek, který zažijete, když ochutnáte tento rum. Je to skutečně světová třída, a jakmile ji ochutnáte, nebudete si přát nic jiného.