Žufánek 🥃 z domova nejlepších destilátů

Slivovice, hruškovice, jablkovice, meruňkovice, kdoulovice a další tradiční pálenky, jaké máme nejradši v našich krajích, vyrábí lihovar Žufánek.

Rodinný lihovar Žufánek leží v Boršicích u Blatnice v oblasti Bílých Karpat. Byl založen roku 2000 a vyrábí kvalitní destiláty, jejichž chuť směle konkuruje tradičním domácím pálenkám. Ovoce, ze kterého jsou destiláty páleny, roste ve vlastních ovocných sadech lihovaru a stromy jsou pěstovány v režimu ekologického zemědělství.

lahve zufanek
nejlepší alkohol od značky Žufánek zdroj: zufanek.cz

Ochutnejte nejen klasickou slivovici, ale i pálenky z dalších druhů ovoce. A nejen to, v nabídce lihovaru najdete také absinth, borovičku, gin nebo geist s českým kmínem, marockou mátou a sicilskou bio mandarinkou.

Specialitou je Brandy Žufánek, z moravských vín s převážnou většinou Veltlínského zeleného, tři roky zrající ve vypálených sudech z bílého dubu. Chuťovkou, která je vhodná jako aperitiv, jsou likéry. Legendární kontušovka, z dob vojáka Švejka, višňovka, ořechovka a medový likér z medu, pylu, mateřské kašičky a propolisu.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general