Itálie

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Bio a veganské prosecco z vinařství 47 Anno Domini vás dostane aromatem jablíček Golden Delicious a růží. Ochutnejte absolutně čisté bublinky bez kompromisů.
189 
Elegantní prosecco z vinařství Anno Domini polechtá vaše chuťové buňky spoustou jemných bublinek. Objevte jeho svěží aroma jablek a akátových květů.
189 
Prosecco slámově žluté barvy se silnějším, vytrvalým perlením.
333 
Víno korálově růžové barvy s jemným ale trvajícím perlením.
333 
Parádní sada pro parádní Aperol Spritz.
568 
Skvělé prosecco v opravdu nepřehlédnutelné láhvi pro potěchu všech smyslů. Okuste svěží, příjemně sladkokyselé a nebezpečně pitelné šumivé víno z Itálie.
369 
Parádní svěží prosecco s jemnými bublinkami a vůní jablek, hrušek a meruněk. Vychutnejte si tuhle nebezpečně pitelnou dobrotu z tradičního italského vinařství.
399 
Svěží cuvée prosecco z vinic oblasti severozápadní Itálie má parádní ovocně-květinové aroma jablíček a hlohu. Vychutnejte si nebezpečně pitelné bublinky.
139 
❤️ Nechte se rozvášnit jedinečnou hořkou chutí bitteru s náznaky citronů. Campari Bitter 1l 25% si vychutnáte na ledu nebo jako součást koktejlů. Na zdraví a na radost.
449 
Nechte se uhranout rubínovou barvou a unikátní chutí Malfy Gin Arancia, která je dána červenými pomeranči, jalovcem a 5 dalšími tajnými přísadami.
649 
Ochutnejte výjimečný Malfy Gin Rosa, který je zvláštní výraznou grepovou chutí, tóny rebarbory, 5 tajných bylinek a dlouhým jalovcovým závěrem.
649 
Tato odrůda si své označení „Primitivo“ vysloužila tím, že je celým svým vegetačním cyklem napřed.
199 
Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general