Grant´s – oblíbená skotská whisky

Originální skotskou blendovanou whisky Grant´s s harmonickou chutí a typickou trojhrannou lahví si oblíbili milovníci whisky na celém světě.

Značka Grant´s pochází ze skotského města Dufftown a její výroba započala na Štědrý den roku 1887, kdy byl vyroben první destilát.  Zakladatelem se stal William Grant a spolu se svými potomky udržel palírnu i přes nepříznivé roky až dodnes. Současný majitel firmy Grant´s je pátou generací rodiny Grantů.

sklenice whisky Grant´s
sklenice whisky Grant´s

Whisky Grant´s je míchána ze směsí obilných whisky s různými slady a to vytváří velmi jedinečné chutě. Zraje v sudech po jiných destilátech, jako je sherry nebo portské, které ji dodávají lehkou ovocnou sladkou chuť. V sudech, ve kterých původně leželo pivo, získává whisky krémovou, sladovou a medovou chuť. Pivovar Grant´s používá také sudy pocházejících z jiných whisky a vypalované, v nichž Grant´s  zraje nejméně 1 rok, ale i 25 let speciální prémiové edice.

Grant´s je světoznámou značkou oblíbenou obzvláště v drincích s ledem, zázvorovým pivem, sodou, grapefruitovým a jablečným džusem nebo zeleným čajem.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general