Bumbu 🏴‍☠️ rum pro námořníky z Barbadosu

Chuť a vůně pirátských plaveb po moři kolem karibského pobřeží, to je rum Bumbu.

Pravý námořnický rum Bumbu pocházející z Barbadosu, vytvořen v 17. století podle receptu ze směsi nejlepších cukrových třtin pocházejících ze Západní Indie a Karibiku.

  • Product
  • Specification
☠️ Piráti a námořníci by tenhle rum milovali. Mírně sladký Bumbu Rum 15y z Barbadosu se vyrábí podle receptury ze 17. století. Komplexní, jedinečný, …
Země

Styl

Druh

Doba zrání
Zrání / typ sudu

Míchali si jej samotní námořníci, kteří cestovali mezi světadíly na svých lodích. V destilérce, která byla založena roku 1840, bylo mícháním rumu a jeho pilování k dokonalosti dosaženo velmi kvalitního produktu.

Prodává se v lahvi s výrazným X symbolizujícím pirátské karibské legendy. Do rumu je přimícháno koření, které mu dodává specifickou výraznou chuť. Voda, která se do rumu používá je z přírodních pramenů nacházejících se na Barbadosu. Na rozdíl od vody v jiných oblastech ji není potřeba čistit ani filtrovat. Dodává rumu lehkost a jemnost v chuti.

Masters destillers dohlížejí na výběr té nejkvalitnější cukrové třtiny. V aroma rumu ucítíte Barbadoské pláže s banánovníky, vanilkou, skořicí a hnědým cukrem.

Pouze pro dospělé Jsem starší 18 let
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general