Žufánek Hruškovica z dubového sudu

SKU: 138 Category: Tag:

Hruškovica z dubového sudu 40%

Hruškovica z dubového sudu od firmy Žufánek je hruškovice, která se vyrábí z kvalitních hrušek odrůdy Williams, jež jsou známé svou příjemnou sladkou chutí. Hrušky jsou po sklizni ponechány k vykvašení a poté se zákvas destiluje. Na výrobu jednoho litru této skvělé hruškovice je použito 13 kg hrušek. Po destilaci je Hruškovice z dubového sudu uložena v sudech z francouzského bílého dubu do chladného sklepa a tam zraje.

Díky zrání hruškovice získá krásně jantarovou barvu a vyniknou všechna její aromata. Má jemnou sladkou chuť hrušek a příjemné voní dřevem. Oproti klasické hruškovici, která nezraje příliš dlouho v sudu, je tato hruškovice přímo gurmánským zážitkem. Má 40% alkoholu a rozhodně se nepije najednou. Musíte si ji prostě vychutnat.

Hruškovice z dubového sudu je zcela nový a specifický destilát, který si běžně nekoupíte. Pálenky dlouho stařené v sudech se u nás tak často nevyrábí. Je to moderní způsob zpracování tradičních českých lihovin a velmi se daří. Kupte si Hruškovici z dubového sudu a vychutnejte si z plna chuť kvalitních hrušek.

Žufánek Hruškovica z dubového sudu
Žufánek Hruškovica z dubového sudu
Destilera.cz
Logo
Enable registration in settings - general